Hanila kontaktandmed

17.03.17

 

Hanila Vallavalitsus
Keskuse tee 3
90102 Kõmsi küla
Lääne maakond

Üldtelefon: 477 2243
Faks: 477 5146
E-post: vv@hanila.ee

 

Arveldusarved:

SEB Pank  EE201010602005101004
Swedbank EE142200221048553149

Hanila Vallavalitsuse tööaeg on E-N 8.00-17.00, R 8.00-15.45,
lõuna 13.00-13.45.


Hanila Vallavalitsuse ametnike vastuvõtuajad:

E 9.00-13.00 ja 13.45-17.00
T 9.00-13.00
K 9.00-13.00 ja 13.45-17.00
N 9.00-13.00
R 9.00-13.00 ja 13.45-15.45

Lõuna: 13.00-13.45

 

 

 

Hanila Vallavalitsuse ametnike kontaktandmed

 

Ametikoht Nimi Tuba Telefon E-post
Vallavanem Arno Peksar 7 477 2243,
505 4980
arno.peksar@hanila.ee
Abivallavanem Martin Tee 2 477 2243,
5191 1591
martin.tee@hanila.ee
Vallasekretär Merike Ehasalu 8 477 2243 merike.ehasalu@hanila.ee
Sekretär-registripidaja Ülle Tähe 5 477 2243 ylle.tahe@hanila.ee
Sekretär-registripidaja Juta Noor 5 477 2243 juta.noor@hanila.ee
Finantsjuht Eda Männilaan 4 477 2757 eda.mannilaan@hanila.ee
Raamatupidaja Eha Kukk 4 477 2757 eha.kukk@hanila.ee
Raamatupidaja-arhivaar Tiiu Brok 4 477 2757 tiiu.brok@hanila.ee
Sotsiaalnõunik Ireen Kangro 3 477 2243,
5307 8166
ireen.kangro@hanila.ee
Maanõunik Maie Vokk 1 477 2732 maie.vokk@hanila.ee
Keskkonnaspetsialist Maia Leola 1 477 2732 maia.leola@hanila.ee
Informaatikanõunik Eero Sahk 9 477 2243 eero.sahk@hanila.ee

 

Teiste spetsialistide kontaktandmed

 

Läänemaa Omavalitsuste
Liidu ehitusinspektor

Vjatšeslav Fomtšenkov 2 5340 4001 slava@lovl.ee

Vastuvõtt: Hanila vallamajas, kell 10.00-12.00. Vajalik eelregistreerumine telefonil 477 2243.

Vastuvõtu kuupäevad neljapäeviti: 23.03, 30.03, 06.04, 13.04, 20.04, 27.04, 04.05, 11.05, 18.05, 25.05, 01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06.

Keskkonnaameti
metsaosakonna
metsanduse spetsialist

Pille Kaisel -

472 4232
504 9584

pille.kaisel@keskkonnaamet.ee

Vastuvõtt: Penijõe mõisas, Matsalu rahvuspargi keskuses iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 9.00-12.00 ning muul ajal kokkuleppel.



Toimetaja: EERO SAHK