Uudised ja teated

Lääneranna valla eakate jõulupidu

Lääneranna valla eakate jõulupidu toimub 21.12.2017 Lihula kultuurimajas.

Uuest aastast muutub toimetulekutoetus paindlikumaks ja kehtestatakse matusetoetus

Riigikogus võeti vastu sotsiaalhoolekande seaduse muudatused, millega tehakse toimetulekutoetuse süsteem senisest paindlikumaks ning soodustatakse toetuste saajate naasmist tööturule. Toimetulekupiir on tuleval aastal 140 eurot. Ühtlasi toetab riik matuste korraldamist kõigi lahkunute puhul 250...

Riigivara põllumajanduslikuks kasutamiseks andmine

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade kasutamiseks andmiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 16.01.2018.

Lääneranna valla sümboolika konkursi rahvahääletuse tulemused

4. detsembril 2017 toimus Lääneranna Vallavalitsuse istung, kus kinnitati uue valla sümboolika rahvahääletuse tulemused.

R-Kiosk kutsub konkursil osalema

R-Kiosk alustab 2018. aasta alguses heategevuskampaaniaga, mille eesmärk on juhtida tähelepanu mitmekesise ja tervisliku toidulaua olulisusele ning selle kättesaadavusele ka nende jaoks, kes seda endale praegu võimaldada ei saa. Otsime konkursi käigus algatusi, mis toetaksid mitmekesist...

Läänemaa 2017. aasta sotsiaaltöö tegija on Ireen Kangro

Eile toimunud tänuüritusel „Läänemaa tunnustab 2017" kuulutati maakonna aasta sotsiaaltöö tegijaks Ireen Kangro.

Lääneranna valla sümboolika rahvahääletus on alanud

Hanila, Koonga, Lihula ja Varbla Vallavalitsused kuulutavad välja kahe kõrgeima hinnangu saanud Lääneranna valla sümboolika konkursile edastatud kavandite osas rahva arvamuse väljaselgitamise.

Maksuvaba tulu alates 2018

Järgmine aasta toob suurele osale inimestest kaasa maksuleevenduse, kui maksuvaba tulu määr kerkib 500 euroni. Samas tekib vajadus oma aastasel tulul silm peal hoida, et vältida tulumaksu juurde tasumist 2019. aastal.

Lääneranna vallavanema valimine

Lääneranna Vallavolikogu valis 9. novembril 2017. a toimunud istungil Lääneranna vallavanemaks Mikk Pikkmetsa.

1. jaanuarist 2018 tuleb teekasutustasu

Alates 1. jaanuarist 2018 tuleb kõigi Eesti teedel sõitvate üle 3,5 tonniste veoautode eest maksta teekasutustasu. Makstava tasu määr sõltub veoauto (N2 ja N3 kategooria) ning selle haagise täismassidest, telgede arvust ja veoauto heitgaasiklassist. Kohustus on maksta nii Eestis...

Puhtu-Laelatu looduskaitseala kaitse-eeskirja muutmine

Keskkonnaamet annab teada, et Eesti Vabariigi Valitsus otsustas 26.10.2017 määrusega nr 153 „Puhtu-Laelatu looduskaitseala kaitse-eeskiri" muuta Puhtu-Laelatu looduskaitseala kaitse-eeskirja. Puhtu-Laelatu looduskaitseala kaitse-eeskiri jõustub 10.11.2017.  Kaitse-eeskirja ja...

Lääneranna Vallavolikogu istung 9. novembril

Lääneranna Vallavolikogu istung toimub 9. novembril 2017. a algusega kell 15:00 Lihula Kultuurimajas, aadressil Tallinna mnt 1a.

Haldusreformi tõttu muutuvad elukoha aadressid

Eestis on 1,2 miljonit aadressi. Haldusreformi tõttu muutub käesoleval aastal esialgse hinnangu kohaselt umbes 400 000 aadressi, neist ligi 200 000 on elukoha aadressid.

Lääneranna Vallavolikogu esimehe ja aseesimehe valimine

Lääneranna Vallavolikogu valis esimesel istungil 26.oktoobril 2017. a Lääneranna Vallavolikogu esimeheks Arno Peksari ja aseesimeheks Vallo Kappaku.

Lääneranna Vallavolikogu istung 26. oktoobril

Lääneranna Vallavolikogu esimene istung toimub neljapäeval 26. oktoobril 2017. a algusega kell 15.00 Lihula kultuurimaja (Tallinna mnt 1a, Lihula linn) II korruse banketisaalis.
Näitan: 1-15
Elemente lehe kohta 15
of 41