Uudised ja teated

« Tagasi

Ettevõtluspäev Lihulas 12. mail

Lihula vald kutsub viiendat korda toimuvale Lõuna-Läänemaa ETTEVÕTLUSPÄEVALE, mis kannab sel korral pealkirja "Piiridest välja vol 2" ja saab toimuma Lihulas, Narma vaibavabrikus.

Mis? Kogemuslood, minimess ja paneeldiskussioon
Millal? 12. mail kell 10-16 (kogunemine ja tervituskohv 9.30-10)
Kes? Indrek Maripuu, Henri Bekmann (GreenCube), Piia Saak (Hostel Kontor, Airbnb), Raivo Kallas (K. Met), Guido Piksar (Uninaks), Janek Vipre (Narma) ja Varje Ojala-Toos.

Sündmus on tasuta, kuid kuna kohtade arv on piiratud, palume enda osalemisest kindlasti märku anda läbi registreerumisvormi.
Ühtlasi on sinnasamasse vormi võimalik märkida enda minimessil osalemise soov.

Kui mullusel Piiridest välja inspiratsioonipäeval arutlesime, kes paneb meie piirid ning kas tegelikult neid piire üldse on, siis tänavune, Piiridest välja vol 2, läheb sellesama mõttearendusega edasi.
Nimelt on päeva külalisesinejaks ning ühtlasi paneeldiskussiooni moderaatoriks ettevõtja ja koolitaja Indrek Maripuu, kelle peamiseks fookuseks ongi justnimelt mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Mõistagi saavad sõna ka kohalikud ettevõtjad, kes räägivad, kuidas jõuda piiridest välja, sealhulgas ekspordist.

Selleks, et jõuda piiridest välja, on vaja mõelda piiridest välja.

Kohtumiseni 12. mail Lihulas! 

Ettevõtluspäev Lihulas