Uudised ja teated

« Tagasi

Greencube OÜ avatud uste päev Virtsus

Pühapäeval, 3. mail 2015 toimub Virtsu sadama vahetus läheduses kell 12.00-16.00 üritus, kus pakutakse praami pealt tulijatele ja teistele kohale tulijatele maitsvat grill-liha ja seda täiesti tasuta!

Ürituse muusikalise poole eest kannavad hoolt Kõmsi Lasteaed-Algkooli lapsed Pille Saatmäe juhendamisel (kell 13.30) ja kitarrivirtuoos Lauri Peeters (muusikaprojekt Silent Vincent), kes astub lavale 13.40.

Tegemist on Virtsu sadamas oleva Greencube OÜ näidismaja lahtiste uste päevaga, seoses millega pakutakse uudistajatele maitsvat sööki ja lastakse ka heal muusikal kõlada. Lisaks saab loomulikult ka tulla kaema näidimaja, küsida müügijuhilt pakkumisi ja uurida ettevõttest lähemalt.

2015. aasta müügikäibest annetatakse 1% Kõmsi lasteaiale heategevuseks (õpivahendite ostmiseks)! Lisaks osaleb Greencube OÜ vabatahtlikult Virtsu koolis järgmisest õppeaastast alustava ettevõtlusõppe programmis.

Greencube avatud uste päev

Tegemist on transporditava hoonelahendusega, mida Läänemaal, Kõmsil asuv majatehas pakub. Hooned viiakse kliendile terves tükis koos kõikide monteeritud mugavustega. Ehk hoone on sissekolimiseks valmis paigaldamise päevast, mis võtab aega loetud tunnid. Loomulikult saab Greencube OÜ pakkuda ka suuremaid majalahendusi, kus maja nö moodulitest kokku monteeritakse vastavalt kliendi soovile. Projektid koostatakse oma ala parimate arhitektidega. Kuna tegemist on siiski väikeettevõttega, siis ollakse paindlikud ja personaalsed.

Ettevõtte omaniku Henri Bekmanni eesmärk majade valmistamisel ja tootmisel on tuua ettevõtlus tagasi maale. Greencube OÜ toodangu põhisuund on eksport, mille müügikanalite leidmisega värske ettevõte aktiivselt tegutseb. Loomulikult ei saadeta ukselt tagasi ka Eesti kliente. Kõik on teretulnud!

Greencube OÜ ootab kõiki lahtiste uste päevale!

Greencube OÜ logo