Hanila vallavolikogu liikmed

12.02.16
Nimi Valimisnimekiri Telefon E-post
Veiko Laev Valimisliit Koduvald 5037401 veikolaev@gmail.com
Mardo Leiumaa Valimisliit Koduvald 5030259 mardo@kmet.ee
Meelis Malk Valimisliit Hanila kogukond 5021305 ef.meelismalk@gmail.com
Jüri Mõniste Valimisliit Koduvald 5151988 jyri@virtsu.ee
Õie Palu Valimisliit Hanila kogukond 53413789 oiepalu@gmail.com
Kristi-Carolina Reinmaa Valimisliit Koduvald 5283434 kristi-carolinareinmaa@hotmail.com
Priit Tein Valimisliit Hanila kogukond 5037284 priit.tein1@gmail.com
Olavi Vainu Valimisliit Koduvald 56679544 olavi.vainu@gmail.com
Kalle Vainula Valimisliit Hanila kogukond 5031445 kallevainula@gmail.com
Helju Viikmann Valimisliit Koduvald 53804536 helju2300@gmail.com
Mart Viipsi Valimisliit Koduvald 5014675 martviipsi@gmail.com

 

Volikogu esimehe vastuvõtuajad Hanila Vallavalitsuses:
iga kuu teisel ja neljandal neljapäeval kell 11.00-12.30 või kokkuleppel tel 5030259, e-post mardo@kmet.ee

 

  • Volikogu esimees Mardo Leiumaa
  • Volikogu aseesimees Olavi Vainu

 


Toimetaja: EERO SAHK